.

ДЕЛТА ТАПА P1723LF Westchester Брод Бања Тапа Една Рачка, Хром

ДЕЛТА ТАПА P1723LF Westchester Брод Бања Тапа Една Рачка, Хром

DEN 2651.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изберете Westchester за урамнотежен, безвременски, и модерна талент во вашата бања.Се вклопува во една дупка инсталации.Исцедете собранието се продава одделно.Рачката се справи со е АДА согласност.Water Sense етикетирани тапа користи најмалку 20% помалку вода од индустријата стандард без да ја загрози ефикасноста.Чистите линии на Westchester™ колекција заедно со навестувања на рекултивираните изгледа позајми балансирана допир на бања.На ергономски справи и лак на spout се комбинираат дизајн и функционалност.Chrome е брзо да стане еден од најпопуларните бои низ décor стилови во бања благодарение на нејзиниот неверојатен сјај и вродена флексибилност.Спарени со јасни линии и светли белци, таа креира смели, модерен контраст, но тоа функционира подеднакво добро со гроздобер стил и традиционалните места за да се пренесе навестување на носталгија.Можете да ги инсталирате со доверба.Безценните Water Sense етикетирани чешми, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.

Главните својства