.

LDGJ Неонски Знаци за Ѕидни Украси рачно изработени Знак Домашен Рај Папагал Палма Пиво Бар, Паб Рекреација Соба Светлата Windows Стакло Партија

LDGJ Неонски Знаци за Ѕидни Украси рачно изработени Знак Домашен Рај Папагал Палма Пиво Бар, Паб Рекреација

DEN 3359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЕДИНСТВЕНО и со гордост предвидено од страна НАЈДОБАР ВИСОК КВАЛИТЕТ НЕОНСКИ ЗНАЦИ ЦЕЛАТА ПРОДАВАЧОТ & МАЛО.ГОЛЕМИНА е 42 CMx 32 CM(метална рамка), Поголем знак.Направени од страна на високи господар benders.Оваа светли, шарени рачно изработени неонски знак ќе изгледа повеќе прилично во вистински очи.Најдобрата понуда за вас!Знакот е уникатен и 100% рачно изработени од страна на Сигурен продавачот.АКО поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи,ние прифаќаме безусловна домашни врати.

Главните својства