.

DMoose Глуждот Ремени Црна Еден & Barbell Влошки Розова Пакет - Кабел Вежба Машина Прилози

DMoose Глуждот Ремени Црна Еден & Barbell Влошки Розова Пакет - Кабел Вежба Машина Прилози

DEN 1310.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

На ЅВОНЕЊЕ и ЗАТЕГНЕТЕ МУСКУЛИТЕ на ДОЛНИОТ дел од ТЕЛОТО - Провизиите глуждот ремени ви помогне целна теле, пониски нога, долниот дел од телото, па дури и glute мускулите да им помогне на ѕвонење, зајакнување на, и ги заостри мускулни групи за да креирате leaner, посилни тело.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ САЛАТА за ВЕЖБАЊЕ РУТИНИ - Салата глуждот ремени може да се користи со повеќето стандардни кабелски системи, функционални и отпор тренери, и слична опрема за ногата екстензија, нога кадрици, хип киднапери, и glute вежбање.СИЛНА, СТАБИЛНА ЕЛАСТИЧНОСТ - Ние ги користиме пот отпорни, дише neoprene глуждот ткаенината дека е полесно на вашето тело, засилен челик двојно D прстен и двојно крои за да се обезбеди траен опрема сила, и широк за прицврстување на удобност.ПРИТИСНИ ВАШИТЕ ГРАНИЦИ : На DMoose клеча бар подлога е фитнес додаток за сите lifter видови.Дали сте за сериозна Олимписки lifter или почетниците во потрага да го тонот, ова удобно и лесни подигање на рампа ќе се обезбеди олеснување на вратот и грбот, кога и каде што ви треба.НЕМА БОЛКА, ПОВЕЌЕ се ДОБИЈАТ : На Barbell подлога за хип удар машина држи вашиот врат и рамена болка слободни кога кои клечат, Lunging или Хип Бутане со Barbell Подлога.На Barbell Подлога ќе го заштити вашиот вратот и рамениците од непотребен притисок од метал barbell.На подлога обезбедува потребни перниче под колковите и lumbar региони и ги штити од болка предизвикана од директен метал-да-метал контакт на стандарден Олимписки barbell.ВИСТИНСКИ ЖИВОТ ЗАДОВОЛСТВО - Тука во DMoose ние веруваме во создавање трајни, долготрајни фитнес производи кои го поддржуваат секој претставник, тренингот, и цел, а тоа е причината зошто секој производ е поддржан од страна на целосна наплата или замена.

Главните својства