.

Божиќ Топло Какао Бар Оркестарот Кутија Топло Чоколадо Бар Дрво Фах Божиќ Црвена Лента Носителот Кутија Станица Смешно Farmhouse Празник Божиќ Оркестарот за Домашна К?

Божиќ Топло Какао Бар Оркестарот Кутија Топло Чоколадо Бар Дрво Фах Божиќ Црвена Лента Носителот Кутија Станица

DEN 1005.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

☕ Топло Какао Бар Кутија Што симпатична гајба за да го додадете вашиот зимски одмор кујна украси.Совршен прилог на кујната за оние ладни месеци кога ќе треба да се загрее. ☕ Мулти-функционална Употреба Ова топло какао caddy е голема да се биде домаќин на топло какао станица во вашиот Божиќ, зима фест или празник партија, идеален како декорација за топло чоколадо станица, Божиќ полиците, sideboards итн.И совршен одмор подарок за вашето семејство, пријатели, соработници или било топло чоколадо љубовник. ☕ Солидна Дрвена Кутија Топло какао станица кутија е рачно изработени со 100% цврсто дрво, stenciled со зборот 'Топло Какао Бар да се загрее тука".Оваа рустикални рачно изработени, дрвена кутија, заврши во црвено, совршено се вклопува во контра, полица или маса, додавање на малку Божиќ дух на секоја соба.Одлично за Божиќ сезона, и прекрасен прилог на било кој дом или канцеларија. ☕ Голема Големина-Ова Топло Какао гајба е околу 12" долго (лево кон десно) од 6.6" широк (напред-назад) од 3,4" високи, со внатрешна ширина (напред-назад) од 5.4", може да го држат топло чоколадо пакети, stirrers, чаши, тегли од marshmallows, какао во прав, кафе/грав, мали растенија, шеќер и сите добрите ви треба за вашиот топло какао. ☕ Парите Назад Услуга Брзо логистика и 100% наплата услуга.Ако имате било какви прашања со производи, што може да има 100% наплата.Ова топло какао кутија ќе се одржи вашиот топло чоколадо резерви!!Совршен за Топло Чоколадо Барови или за украсување!!Совршен подарок за било топло чоколадо љубовник!СПЕЦИФИКАЦИИ : Премиум Материјал : дебела и издржливи цврсто дрво кутија Соодветна големина : 12" (должина) x6.6"(ширина) x3.4" (висина) бела постојан винил букви.

Главните својства