.

OZINCI крупните Преголеми Бања Крпи Памук турски Крпи за Хотелски Спа Базен (Claret Црвено)

OZINCI крупните Преголеми Бања Крпи Памук турски Крпи за Хотелски Спа Базен (Claret Црвено)

DEN 720.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук. 100% турски Висок Квалитет Памук, 90x180cm (35x70 инчи), вклучува 1 Бања Крпи.Изработени од природни материјали, безбеден за вашето семејство Исклучително Меки.Една крпа е 950 грама. 500 GSM.Нашите Крпи се Еко Пријателски; Тие Се Помеки со Секое Миење, Овие Влошки се Направени од 100% Премија турски Памук, што Ги Прави Исклучително Меки.Се препорачува Миење на Крпи Пред Употреба, како Ткаенина Станува Помек После Секое Миење. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.Различни од другите крпи, Нашите крпи направен од Многу Висок Квалитет на турски Предиво (20/2 Отворен Крај Предиво Квалитет).Тоа го прави пешкири, повеќето ТРАЕН и МЕКА за долго време.Димензија : 90x180cm (35x70 инчи).Екстра Големи Преголеми Бања Крпи - 100% Памук турски Крпи за Хотел и Спа, Максимална Мекост и Absorbency Бања Лист, Тешка Тежина 950 Грама 39 Унци Големи 35 од 70 Инчен 100% турски Висок Квалитет Памук, 90x180cm (35x70 инчи), вклучува 1 Бања Крпи.Изработени од природни материјали, безбеден за вашето семејство Исклучително Меки.Една крпа е 950 грама. 500 GSM.Нашите Крпи се Еко Пријателски; Тие Се Помеки со Секое Миење, Овие Влошки се Направени од 100% Премија турски Памук, што Ги Прави Исклучително Меки.Се препорачува Миење на Крпи Пред Употреба, како Ткаенина Станува Помек После Секое Миење. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.Различни од другите крпи, Нашите крпи направен од Многу Висок Квалитет на турски Предиво (20/2 Отворен Крај Предиво Квалитет).Тоа го прави пешкири, повеќето ТРАЕН и МЕКА за долго време.

Главните својства