.

Zexxxy Девојки Бања Заврши Крпа Прилагодливи Bathrobe со Polka Точка Лак Покритие 4-14Y

Zexxxy Девојки Бања Заврши Крпа Прилагодливи Bathrobe со Polka Точка Лак Покритие 4-14Y

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

80%Полиестер+20%Polyamide.Машина За Миење. âœ"ТКАЕНИНИ : материјал на завиткајте е мека, абсорбента, топло и удобно, тоа може да се заштити деликатна кожа на децата.Тери платно за плажа и базен прикривање за деца, што вашите деца се чувствуваат удобно и среќни по секоја бања. âœ"ФУНКЦИЈА : Заврши крпи за девојки, еластична бенд, лепенка лента, над-коленото должина, polka точка лак декорација, четири различни големини, децата можат да се носат слободно. âœ"ПОВОД : Може да се користи во сите годишни времиња.Совршен за спиење, бања, спа, плажа, базен, дом и др.Тоа исто така може да се носи дома како дневна облека или bathrobe. âœ"СОВРШЕН ПОДАРОК : Овие мека заврши крпи ќе биде неверојатен роденден или Божиќ подарок за вашите деца и најблиски!Вашите деца ќе имаат многу време во рамките на овие бања заврши во текот на целиот ден долго без никаква нелагодност.На облека се абсорбента и кадифен, што го прави идеален bathrobe за по туш/бања или само lounging околу куќата на денови и ноќи. âœ"СОВЕТИ : ве Молиме погледнете ги нашите големината на табелата за точни одговара.Не Големина На Табелата.Машина мие, се мијат со топла вода.Собори сува ниска топлина. -100% сосема нов. -Мека и абсорбента материјал. -Прилагодлив затворање, високо еластична бенд, лесно да се стави на и полетување. -Polka точка лак декорација на фронтот. -Четири различни големини на располагање.На обвива се абсорбента и кадифен, што го прави идеален bathrobe за по туш/бања или само lounging околу куќата на денови и ноќи.Погоден за lounging, спиење, одмор и околу куќата, бања, туш, плажа, итн.Ве молиме проверете ја големината и бојата на прво место!.

Главните својства