.

2 Пакет Луксузни Памук Бања Крпи, Големи 27 x 55 Инчи Прстен Откачи Памук, Ултра Меки и Многу Абсорбента Бања Крпи за Бања, Хотел, Спа, Тело, Коса, Лице, Фитнес, Базен, Јога

2 Пакет Луксузни Памук Бања Крпи, Големи 27 x 55 Инчи Прстен Откачи Памук, Ултра Меки и Многу Абсорбента

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок-квалитет : суров материјал е високо-квалитетни памук, која има тенок и јак влакна структура.Екстра Мек : Тоа е мека и не е лесно да се фрли на косата.Употребата на нови надгради предење технологија победува функција на традиционалните технологија која толку поголема мекост, полесно е да се фрли на косата.Многу Абсорбента : Таа има функции на висока апсорпција на вода, брзо сушење и издржливи.Јас верувам дека со оваа крпа, ќе имаат добро искуство.Лесно да се Носат : Сет вклучува 2 бања крпи на 56x 27 инчи, може да се стави еден во бањата, другите може да се преземат за да се јога, патување, бањата, салата, плажа и базен.Совети за нега на : не користете ткаенина softeners и bleaches, како тие можат да ја оштетат крпа е влакна и да се скрати пешкир е животен век. -Се уште се грижиш за наоѓање на она што се боја крпи? -Нашите две-парче крпа има елегантен сива и еден поспана аква сина. -Се уште се загрижени за наоѓање на она што се големина крпи? -Големината на нашата крпа е 55 x 27 Инчи. -Се уште се во потрага за каков вид на крпи и не може да се избере? -Нашата бања крпи изберете висок квалитет на памук, со меки и цврсти влакна структура. -Нашата бања крпи имаат висока вода апсорпција и брзо сушење функција, брзо одржување сте далеку од влажни држава. -Нашата бања крпи е лесно да се носат, може да се земе тоа да било место, како што се бања, плажа, фитнес, базен и така натаму. -Нашата бања крпи се безбедни и еколошки. -Ве молиме, изберете нашите крпи! -Ние гарантираме дека ќе ви обезбедиме со најсоодветен бања крпи и да се добијат најмногу задоволителни резултати. -Се надеваме дека за да се донесе совршено искуство за нашите клиенти животи. -Во исто време, ние исто така се надеваат да се донесе безбедност на нашите корисници. -Ние само сакаме да се направи сè што прави купувачи да се чувствуваат опуштено и среќно.ИЗМИЈТЕ ИНСТРУКЦИИ ①Wash со вода 2~3 пати пред употреба, со цел за чистење на остатоци во процесот на производство, тоа е нормално за пената да падне.Ве молиме не паника. ②Please мијат крпа одделно од други облека за да се избегне оштетување на ткивото влакна на пешкир. ③Do не користите ткаенина softeners и bleaches, како тие можат да ја оштетат крпа е влакна и да се скрати пешкир е животен век.СУШЕЊЕ ИНСТРУКЦИИ ①Machine перат, мала брзина на сушење. ②After туширање, ве молиме сува крпа веднаш да се спречи остаток на влага. ③Towels треба да бидат ставени во добро вентилирани место, по можност во сонцето да се исуши.

Главните својства