.

Philips Norelco Џет Чисти Решение, Свеж Мирис

Philips Norelco Џет Чисти Решение, Свеж Мирис

DEN 5951.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

На Авион чисти решение темелно се мие далеку слама и остатоци.Не само што чисти, но, исто така, се подмачкува со ножеви.На чистат и подмачкано ножеви ви даде супериорен бричат, ден по ден. 1 шише раствор трае до еден месец, на секојдневно чистење.Alchohol-слободен џет чисти решение.Џет Чисти решение чисти и подмачкува вашите глави за бричење.По чистењето, на глави за бричење на вашата Philips електрични хлапак мирис, изгледаат и се врши како нови.Свеж мирис кој ќе остане на вашиот бричење на главата, па можете да уживате во совршено свежи и чисти бричење на вашата електрична хлапак.Опис на производот Norelco е џет Чисти Решение.Чисти и одржува Norelco џет чисти и полнење систем жилети.упатство за употреба - Следење на соодветни илустрации 1-3 во зависност од вашиот Авион се Исчисти Системот. 1 Отстранете чистење решение резервоар од апаратот. 2 Наполни резервоарот со HQ200 чистење решение. 3 Замени резервоарот назад во апаратот.Бренд Приказна Од Philips.

Главните својства