.

Linendo Лен Вафли Ткаат Бања Пешкир 30 x 54 инчен слонова коска - Многу Абсорбента, Супер Меки Луксузни Бања Лист, Крпи за Бања,Спа,Фитнес центар,Хотел

Linendo Лен Вафли Ткаат Бања Пешкир 30 x 54 инчен слонова коска - Многу Абсорбента, Супер Меки Луксузни

DEN 1749.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени од 100% природни органски трајни лен во боја на слонова коска - Посилна од памук и станува помек со секое миење.Големина - 30" x 54" - 1 Парче - Страна направена со премиум квалитет на изработка Easy Care - Машина перат со мала количина на благ детергент - не кајгана - Собори сува на долниот темп.Брз Сува Нашите лен големи пешкири се многу абсорбента и брзо сушење, што ги прави одлични во бањата.Класичен Стил - Лесни вафли ткаат со бесење циклуси,ќе се чувствувате екстра мекост веднаш - ја Дадете вашата бања луксузен и елегантен изглед - Совршен подарок за семејството или пријателите.Повеќенаменски : Лен материјал овозможува максимална absorbency,тоа е дизајнирана за да им обезбеди на вашите основни бања сушење треба да се заврши околу вашата коса или да се исуши своето тело,дури и да го користите како бања мат.Колекција За Хотел,Спа,Јога,Фитнес,Салон За Убавина,Плажа,Базен,Бања,Дома.Лен е природно лесен, брз-сушење материјал, па комбинирање со вафли ткаат и прстен откачи лен предиво, Linendo Лен Вафли Ткаат Крпи имаат поголема површина благодарение на своите саќе дизајн.Додека тие секако изгледаат убаво, нивната изградба прави супер функционална, премногу.Linendo крпи стапица влага подобро и се исуши побрзо од другите видови на крпи.Тие се исто така многу повеќе лесни и дише, па theyll остане новак подолго.Ќе добиете крпа тоа е изграден да трае со години.

Главните својства