.

ДНК Motoring ХЛ-О-CSIL14-СМ-СУМ Чад Леќа Килибар Фарови Замена За 14-15 Silverado 1500

ДНК Motoring ХЛ-О-CSIL14-СМ-СУМ Чад Леќа Килибар Фарови Замена За 14-15 Silverado 1500

DEN 8196.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Plug-N-Игра Операција, Директна OE Fitment или Замена за Акции Единица.Доаѓа со Комплетен Сет на Светлата за Полнење (Headlamp и Агол Светла).Носи Различен Изглед за да Veichle дека Одлично за Покажуваат Употреба.Не бара Измена или Дупчење.Професионални Installer-от е Препорачливо; Без Настава се Вклучени.На светла (headlamp) е светилка во прилог на предната страна на возилото, да го осветли патот напред.Светлата перформанси постојано подобрување во текот на автомобилот возраст, од страна на поттикна голем диспаритет помеѓу дневно и ноќно сообраќај фатални случаи.Фарови се еден од најважните компоненти на вашето возило; тие ќе ви овозможи да се види на патот пред вас јасно во текот на ноќта и во секој случај на лоши временски услови кои можат да произлезат.Нашите фарови надградба на лицето на вашето возило, со јасен стил и екстремни опсег.

Главните својства