.

ДДП Стоматолошки Медовина Mallet Коска Синус Лифт OSTEOTOMES Чекан 3 Парчиња Инструменти

ДДП Стоматолошки Медовина Mallet Коска Синус Лифт OSTEOTOMES Чекан 3 Парчиња Инструменти

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДДП СТОМАТОЛОШКИ МЕДОВИНА MALLET КОСКА СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES ЧЕКАН 3 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 3. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП СТОМАТОЛОШКИ МЕДОВИНА MALLET КОСКА СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES ЧЕКАН 3 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ.

Главните својства