.

Пеколот Fabbro Нешвил Предатори Autographed 2020 NHL Зима Класичен Капа - Autographed NHL Капи

Пеколот Fabbro Нешвил Предатори Autographed 2020 NHL Зима Класичен Капа - Autographed NHL Капи

DEN 1259.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Капи.Оваа капа е лично рака-потпишана од "Пеколот" Fabbro.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени во "пеколот" Fabbro сувенири.сувенири.

Главните својства