.

Били Вилијамс Чикаго Младенчиња Потпишан Hof 87 Про Издадени Бејзбол Капа Шапка Jsa Petco - Autographed MLB Капи

Били Вилијамс Чикаго Младенчиња Потпишан Hof 87 Про Издадени Бејзбол Капа Шапка Jsa Petco - Autographed MLB

DEN 4125.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Капи.БИЛИ ВИЛИЈАМС ЧИКАГО МЛАДЕНЧИЊА ПОТПИШАН HOF 87 ПРО ИЗДАДЕНИ БЕЈЗБОЛ КАПА ШАПКА JSA PETCO Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Били Вилијамс сувенири.Чикаго Младенчиња сувенири.

Главните својства