.

Точно GDM-69-РК-LD Лизгачки Стаклена Врата Merchandiser Фрижидер со Јаглеводородни Ладилни и LED Осветлување, Има 33 Степен С до 38 Степен F, 78.625 Висина, 29.625 Ширина, 78.125 Должина

Точно GDM-69-РК-LD Лизгачки Стаклена Врата Merchandiser Фрижидер со Јаглеводородни Ладилни и LED Осветлување,

DEN 8687.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Атрактивна стаклена врата merchandiser дека брилијантно прикажува спакувана храна и пијалоци со ниско ниво на комунални трошоци од светот е #1 производителот на стаклена врата merchandisers.Фабриката инженерните, автономни, capillary цевка за систем за користење на еколошки R290 хидро јаглерод ладилни дека има нула осиромашување на озонската обвивка потенцијал на најновата во енергетски ефикасни технологии.Дванаесет прилагодливи, тешки пвц обложена жица за полици 23-7/8"l x 20-9/16"d (607 mm x 523 mm); полиците се прилагодливи на 1/2" (13 мм) зголемувања.Точно е светски #1 производителот на стаклена врата merchandisers.Точно е заложба за користење на највисок квалитет на материјали и енергетски ефикасни системи за ладење обезбедува на корисникот со постудено производ температури, и пониски комунални трошоци во атрактивна merchandiser дека брилијантно прикажува спакувана храна и пијалоци.Фабриката инженерните, автономни, capillary цевка за систем за користење на еколошки R290 хидро јаглерод ладилни дека има нула (0) потенцијал на осиромашување на озонската обвивка (ODP), издржливи и трајни.Внатрешни работи - привлечна, NSF одобрени, бела алуминиум лагер со нерѓосувачки челик подот.Изолација - целиот кабинет структура е foamed-во место со користење на висока густина, полиуретан изолација дека има нула потенцијал на осиромашување на озонската обвивка (ODP) и нула глобалното затоплување потенцијал (GWP).РАМКА -Заварени, тешки челична рамка железнички, црна прав обложени за заштита од корозија.Рамка железнички опремени со нога levelers.ВРАТИ - "Low-E", двојно панел термо изолирани стаклена врата склопови со mitered пластични канал рамки.Најновата во енергетски ефикасни технологии.Секоја врата опремени со 12" (305 mm) долги се справи.Само затворање на вратите.Контра-избалансиран тежина систем за мазна, дури, позитивни затворање.SHELVING - Дванаесет (12) прилагодливи, тешки ПВЦ обложена жица за полици 23-7/8"L x 20-9/16"D (607 mm x 523 mm).Полиците се прилагодливи на 1/2" (13 мм) зголемувања.ОСВЕТЛУВАЊЕ - LED внатрешно осветлување, безбедност заштитени.ЕЛЕКТРИЧНИ - Единица целосно пре-жичен во фабриката и да се подготвени за финалето врска до 115/60/1 фаза, 15 amp посветен штекер.Кабелот и вклучете го поставите вклучени.Кликнете на Вистинската линкот на врвот на страницата за да дознаете повеќе за Вистина.

Главните својства