.

TORASO Бебе Главата Заштитник & Бебе Коленото Влошки за Индексирање,Бебе Безбедност Шлем & Одење Бебе Шлем,за Возраст 6-36 Месеци, Сивата ѕвездичка(А)

TORASO Бебе Главата Заштитник & Бебе Коленото Влошки за Индексирање,Бебе Безбедност Шлем & Одење Бебе Шлем,за

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие бебе коленото влошки може да се заштити вашиот babys колена од модринки и инциденти кога тие се индексирање и се учат да одат.На коленото влошки се лесно да се измијат, да се задржи бебето коленото влошки мека и квалитет, ние ви препорачуваме да измијте ги со рака.Тоа може ефикасно да се заштити бебето во текот на судирот и триење предизвикани од пад и да падне.Главните Материјали : 65%Памук; 35%Полиестер.За вашиот активен деца кои се учат да одат, craw и да застане, главата заштитник шлем дефинитивно може да се зачувани на него/неа од удари и модринки.Исто така одговараат за дневна внатрешна/надворешна употреба.Бебе Главата Шлем.За вашиот активен деца кои се учат да одат, craw и да застане, главата заштитник шлем дефинитивно може да се зачувани на него/неа од удари и модринки.

Главните својства