.

Се водат Картичка Ракавите се Држиме Бранови Рака Shaka На Паричникот Водат Картичка Ракавите се Држиме За Паричник за Мобилен Телефон за Држачот

Се водат Картичка Ракавите се Држиме Бранови Рака Shaka На Паричникот Водат Картичка Ракавите се Држиме За Паричник

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не Гломазна Паричник - Ако Ви се Допаѓа Удобноста На Телефонот Паричникот Случај, Но Не Сакате Големо, Ова Е Совршено Решение.Флексибилни, Еластичен, Издржлив, Лесен Го Вклучите Вашиот Мобилен Телефон Во Рака Торбичка.Нема Повеќе Потреба За Обемна Паричник Или Ташна.Силно Лепило-Ова се Држиме За Паричник Е Ракав Примени Со 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Attachable,Долго-Траен Ефект,Обезбедува Силна Приврзаност Кон Површината На Вашиот Телефон.Не Грижете Се Дека Картичката Или Пари Може Да Изгубат.Високо Еластична Ткаенина, Има Содржина На Џеб Од Паѓање, Дури И Кога Џебот Е Наопаку!.Паричникот Прилог Карактеристики Трајни Stich Работа Која Обезбедува Џеб Никогаш Не Ја Губи Еластичноста, Или Останува Отворена Кога Не Е Во Употреба.Всушност, Тоа Е Толку Тенок И Компактен Тоа Нема ДА Додадете Дел Или да Направи Вашиот Телефон Потешко Да се Носат Дури и Кога Е Во Преден Џеб, Чанта Или Handbagsversatile, Дискретна Дизајн - Овие Лепило Џебови, исто Така Може да Се Користи Како Тајна Џеб Во Лична Шкафче, Ракавица Кутија Организаторот За Паркинг Картички Или Готовина, Или Дури и Како Скриена Преграда За Вашата Спортска Торба.Персоналните Дизајн - Секој Мобилен Паричник Е Шарени И Персоналните Модел Што Ви Овозможува Да Го Изразат Својата Посебност И Идентитет.И Нема Повеќе Паричникот Потребни За Кога Ќе Излезе.Само Да Телефон Со Оваа Карта Носителот.Особено За Време На Вежбање,Одете На Патување,Во Салата,Трчање,Го Прават Спортот.Навистина Корисна&Практична Мала Телефон Паричникот За Вашата Сакана Телефон.Лесно Snap/Исклучување Инсталација И Ако Ви Се Исполнат Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Го Поправи Вашиот Проблем Во Рок Од 24 Часа.Дизајн Опис Полна-Ширина Единствено Еднострана Printing Material Опис Pu Applicable Сценарија Автобуска Карта/Метрото Картичка/Вратата Картичка/Кампусот Картичка/Банкарска Картичка/Присуство Картичка, Итн.Додатоци Структура Дното Црно, Со 2 Картичка Слотови, Со 3m Двострано Лента【Перење Инструкции】Може да Се Изрибан.

Главните својства