.

Еден Din Автомобил Стерео 5.1 Инчен екран на допир Радио со Bluetooth Гласовна Контрола Поддршка DVR FM со RDS СУМ Тјунер, 1 Din Главата Единица со USB/SD/Помошен + Воланот Контрола, ?

Еден Din Автомобил Стерео 5.1 Инчен екран на допир Радио со Bluetooth Гласовна Контрола Поддршка DVR FM со RDS

DEN 2243.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

English/Chinese/Portuguese/Spanish/Russian/German/Italian/Polish/French/Japanese/Turkish/Czech.Поддршка Subwoofer поврзете и надворешни повлече ПОМОШЕН (приклучок) аудио влез.Заедничките карактеристики на стерео во автомобил, и ова е радио за автомобил поддржува FM/AM/RDS три типа на радио сигнал прием.Назад еден USB интерфејс може да се поврзат со Цртичка Камера, еден од предниот USB порти, исто така, поддржуваат USB интерфејс за полнење на вашиот телефон.0 : Поддршка за Bluetooth hands-free повик, за автоматско вчитување на телефонот книга, репродукцијата на музика.Влез и излез : Поддршка на задните микрофон текст, копија камера и DVR влез, USB мобилен телефон брзо полнење, У диск, ПОМОШЕН и subwoofer излез, итн.Различни EQ звучен ефект сцена options (опции), изберете звучен ефект сцена ви се допаѓа. 【Smart ПИ Гласовен Систем за Контрола】 Оваа единствена din автомобил стерео поддршка Apple "Siri" глас ПИ функција.Во споредба со обичните екраните, IPS екрани имаат појасна и повеќе деликатна динамичен екранот ефекти и повеќе извонредна визуелни ефекти.Забелешка : за Да се реализира гласовна контрола, што треба за да се поврзете со Bluetooth.Назад Светлата : 7 видови на боја на екранот копчето светлина switch.1 инчен капацитивни екран екран осетлив на допир, поддршка за 1080 P HD видео репродукција, доаѓа со два USB, ТФ-картичка, ПОМОШЕН пристаништа и јачина прилагодувач, поддршка седум боја на осветлување.Поддржува Bluetooth hands-free повици, музика, и автоматски да се товари на телефонот книга.1" Single Din Автомобил Стерео】 1 Din е радио за Автомобил големина : 7. Она што е IPS екран?.Автоматско префрлање на обратен слика кога ќе се јават на автомобилот да ви помогне да направите резервни копии на безбедно.Откако е радио за автомобил е поврзан со Bluetooth, допрете го гласовното копче за да се јавам на телефонот глас асистент за да остварувате повици, да пуштите музика и пристап на мапи,итн. 【Bluetooth Поддршка воланот контрола, заден микрофон текст, subwoofer излез.Огледало Линк за Android & i OS : Вие не треба да се стори повеќе за работа, едноставно поврзете е радио за автомобил и вашиот мобилен телефон преку USB.Стерео систем во автомобилот доаѓа со водоотпорен копија камера, не се плаши од сончева светлина, и јасни слики.Јазик Supported : .IPS е кратенката за Во Авион Префрлување на англиски јазик, попозната како "Супер TFT". Она што е функции на екранот IPS?.FM/AM/RDS Радио : Channel емитува автоматски пребарува за радио станици. 4 USB функција : Поддршка голема меморија USB(У диск), можете да даунлоадирате музика или филмови, кои ги вашите омилени, играат на таа единица.ТФ-картичка вметнување : поддршка голема меморија ТФ-картичка, можете да даунлоадирате вашата омилена музика или филм да се игра на оваа машина. 【Огледало Линк s Bluetooth, се најде на автомобили Bluetooth, а потоа натпреварот.

Главните својства