.

Дамка Производи MightyVault Универзален Мобилен Телефон Додаток Торбичка, Магла Сива/Магла Сива, 137524-9203

Дамка Производи MightyVault Универзален Мобилен Телефон Додаток Торбичка, Магла Сива/Магла Сива, 137524-9203

DEN 300.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Mighty Vault е мал и здрав случај ќе треба на сите ваши рачни уреди, вклучувајќи преносни конзоли и мобилни телефони.Заштитни и издржливи ЕВА пена надворешноста.Надворешниот мрежа џеб за брз пристап.Две внатрешни работи zippered организациски џебови.Кабел за управување циклуси.Крајната компактен свирка додаток торбичка за живот во движење, Mighty Vault е мал и здрав случај ќе треба на сите ваши рачни уреди, вклучувајќи преносни конзоли и мобилни телефони.Совршено се вклопуваат за безбедно патување, оваа свирка заштитна торбичка удобно држи вашиот уред и соодветни кабли.Безбедно, здрав, и стилски, овој додаток торбичка има заштитен ЕВА пена надворешноста дека штитови против удари и капки каде живот потребно за вас.Треба нешто ПОБРЗО?Чувајте ги во надворешниот мрежа џеб, дизајнирани за брз пристап.Внатре додадовме две безбедна zippered џебови за да ви помогне да ги организирате вашите предмети и чувајте ги на место како ќе се движат од точка А до точка Б. Плус, ќе биде господар на кабелот за управување со нашите три кабел циклуси дизајниран да го направи далеку со фрустрација на untangling кабли.

Главните својства