.

Amiblvowa Деца Деца Бебе Бебе Девојка Костим За Капење, Едно Парче Кавга Бански Костуми За Капење Хавајски Плажа Носат Празник Облека

Amiblvowa Деца Деца Бебе Бебе Девојка Костим За Капење, Едно Парче Кавга Бански Костуми За Капење Хавајски Плажа

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Материјал : висококвалитетен полиестер мали деца деца бебе бебе девојка костим за капење, еден-парче кавга бански костуми за капење Хавајски плажа носат празник облека, мека, еластичен, лесни и кожа-пријателски, не избледуваат и без брчки.Стил : Симпатична децата дете бебе девојка костим за капење, crisscross рака дизајн, кавга едно парче бански со сладолед печати и големи bowknot украс, совршено се малку девојки костими за капење Хавајски плажа носат празник облека.Повод : деца деца бебе девојка костим за капење, едно парче кавга бански погоден за пролет, лето, есен, зима, пливање, плажа, базен, капење партија, одмор, совршен за Божиќ ден, Нова Година, подароци и други специјални прилики.Спецификација : деца деца бебе девојка костим за капење, едно парче кавга бански погоден за 6-12/12-18/18-24 месеци и 2 T/3 T/4 T/5 T мали деца деца бебе бебе девојки, совршен младата девојка едно парче костим за капење, деца девојка костими за капење.Пакет : 1x Kids Деца Бебе Девојка Костим за капење, Едно Парче Кавга костими за капење.Боја : Беж Виножито | Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните својства

The kids toddler baby girl swimsuit one piece ruffle swimwear suitable for 6-12/12-18/18-24 months and 2T/3T/4T/5T little children toddler infant baby girls, perfect infant girl one piece swimsuit, toddler girl swimwear :