.

BABEYER BreastMilk Кулер Торба со Ice Pack Вклопува 4 Бебе Шишиња До 9 Унца, Големи Бебе Шише Торба Одговара за Нега Мајка Дневни

BABEYER BreastMilk Кулер Торба со Ice Pack Вклопува 4 Бебе Шишиња До 9 Унца, Големи Бебе Шише Торба Одговара

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голем Капацитет:Breastmilk Кулер Торба доаѓа со ice pack која може да се одржи до 4 до 9 унца бебе шишиња.Големина на бебе шише торба L7" X W6.9"X H9.1".Одлична Изолација:Бебе шише торба има голема изолирани надеж дека ќе се задржи постојана температура, да ги задржи на млеко кулер за до 8 часа.Бебе-торба ладилник може да се задржи breastmilk и ладна или топла според вашите потреби.Повеќе Практична настава : Breastmilk кулер торба имаат монтажни тока врвот се справи со тоа, може да се стави тоа во шетач лесно.Освен за чување на breastmilk, мултифункционални кулер торба може како ручек торба за чување фрижидер овошје, ручек или друга храна.Висок Квалитет:BABEYER Бебе шише торба е направен од висок Полиестер нечистотија-доказ ткаенина, и издржливи мазна ментално патент.Поставата на ладилникот шише торба се водоотпорни и wipeable.Страничниот џеб може да се стави некои корисни предмети, како телефони, клучеви, и така натаму.Задоволни Услуга : BABEYER breastmilk кулер торба обезбеди на клиентите со половина година гаранција услуга, тоа е исто така најдобриот подарок за доење мајки.BABEYER Бебе шише кулер чанти се направени за чување на млекото, дали нејзината мајчино млеко или формула, до еден ден.Овие breastmilk ладилници нека млеко остане на безбедно температура и чувајте го во свежа подолго време.Тоа е совршен за земање на дневните или со користење на тоа како вашиот транспорт торба ако треба да пумпа на работа.Кожа рачки се чувствуваат поудобно.Страничниот џеб може да се стави некои корисни предмети, како телефони, клучеви, и така натаму.На дното на изолација шише торба е направен од водоотпорен и отпорно на гребење кожа.Висок-квалитет мазна двојно патент puller, поудобно и здодевна.

Главните својства