.

Amway Satinique Hairfall Контрола Шампон 250 Ml (Пакување Од 2)

Amway Satinique Hairfall Контрола Шампон 250 Ml (Пакување Од 2)

DEN 960.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нежна формула погодно чисти, негува и услови за коса.Ова позитивно наелектризирани комплекс за зајакнување на липиди, зајакнување на креатин, и мазнење на 18-меа работи три начини за да се поправи негативен набој, се најде во оштетена коса.Исполнет со мешавина од пореч семе на нафта и витамин е, кориснички формула помага влогови, мазна, и состојбата на косата.Искуство на леснотијата на здрав изглед на косата.На satinique 2 во 1 шампон и балсам е способен за поедноставување на нега на коса рутина : чисти и услови, сите типови коса, во еден чекор.Тоа содржи enerjuve, што помага да го направите косата, да го својот здрав изглед на државата со мешавина од пореч масло и витамин е кој им помага на придавам влогови и smoothen коса, оставајќи чувство soft & easyb.

Главните својства