.

iayokocc 8pcs Мачка Чешма Филтри Замена Плоштадот Милениче Фонтана Филтер Поставени со 4 Пред-Филтрирање Сунѓери Автоматско Куче Вода Сад Фармацевт

iayokocc 8pcs Мачка Чешма Филтри Замена Плоштадот Милениче Фонтана Филтер Поставени со 4 Пред-Филтрирање Сунѓери

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилност】Мачка чешма е компатибилен со повеќето плоштадот милениче фонтани за пиење на пазарот. 【Заштита на домашни Миленици】Мачка вода диспензерот филтри може да се користи со домашни миленичиња вода за точење да им помогне на домашни миленици се зголеми нивната вода за пиење,намалување на физички опасности,и да се намали ризикот од инфекции на уринарниот тракт. 【Забелешка】Да се избегне д-ust на филтерот површина од паѓање во вода за пиење,се впие филтер во вода за 2 минути пред употреба,и потоа добро исплакнете со млаз вода пред да го користите и вратете го филтерот на секои 2-4 недели. 【Тројно Филтрација Систем】Автоматско милениче фонтана е составен од ткаенина слој,филтер слој, активиран јаглерод,јонска размена смола 4 филтер слоеви,кои можат ефикасно да филтер за коса и тешки метали,се задржи свежа вода и да се подобри квалитетот на водата. 【Пакет од 8】ќе добиете 8 филтри и 4 пред-филтрирање сунѓери.Опис:Компатибилност : Компатибилен со повеќето плоштадот миленичиња вода за точење на пазарот.Пакет : ќе приемник 8 филтри, 4 пред-филтрирање сунѓери, или 4 филтри, 2 пре-филтер сунѓери.Филтрација систем : Тоа е составен од ткаенина слој, филтер слој, активиран јаглерод, јонска размена смола 4 филтер слоеви, кои можат ефикасно да филтер косата и да се задржи свежа вода со тешки метали.Safe : им Помогне на домашни миленици се зголеми нивната вода доза и да се намали физички опасности.Забелешка : ве Молиме исплакнете го филтерот пред употреба.Филтерот на секои 2-4 недели.Спецификација : име на Производ : Вода диспензерот филтер set Color : white Material : Не-плетени ткаенини, resin Type : 1, 2 1#4+2 2#8+4 Size : (L*W*H)about25*125*10мм/4.92*4.92*0.39 инчен Пакетот Вклучува : 8 filters4 пред-филтрирање spongesor4 filters2 пред-филтрирање sponges Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Главните својства

Product name:
Water dispenser filter set
Color:
white
Material:
Non-woven fabric, resin
Type:
1, 2
1#4+2 :
2#8+4 :
Size:
(L*W*H)about25*125*10mm/4.92*4.92*0.39inch
Package Includes:
8 filters :
4 pre-filter sponges :
4 filters :
2 pre-filter sponges :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 0.5-2 cm differences due to manual measurement. :