.

Замрзнувач Refrig Вратата Заптивка Печат компатибилен со Supco 2004

Замрзнувач Refrig Вратата Заптивка Печат компатибилен со Supco 2004

DEN 1219.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дел Број SU2004. Царинење помеѓу вратата и кабинетот тело е 5/8" да 3/4".Секој заптивка е опремена со (4) L-облик делови се заврши со фабриката за заварени делови.Магнетното вметнете лента е даден во тек.Го заменува 2004 година, SU2004. Заптивка Дел Број SU2004 Condition : Brand New - Неискористени Parts Includes : (4) Заптивка како pictured Item Спецификации : Дел Број SU2004 Type : Gasket Color : Multi The царинење помеѓу вратата и кабинетот тело е 5/8" да 3/4".Секој заптивка е опремена со (4) L-облик делови се заврши со фабриката за заварени делови.Магнетното вметнете лента е даден во тек.Го заменува : 2004, SU2004.Ние одговор на прашања и грижи во рок од 24 часа.За вашата безбедност, некои замена на делови треба да биде инсталиран од страна на професионалци.Ви благодариме за пребарување, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните својства