.

Земјата Therapeutics Керамички Стил Четка - 1 Еа, 1count

Земјата Therapeutics Керамички Стил Четка - 1 Еа, 1count

DEN 417.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува максимална стил контрола.Не се лизга.Обезбеди солидна контрола.Земјата Therapeutics Керамички стил Четка, не се лизга.Обезбеди солидна контрола.Обезбедува максимална стил контрола.Обезбедува максимална стил контрола совршен за виткање завршува под или додавање на волумен и отскокнување.Муцката е изградена со керамички да се еднакво дистрибуирате топлина за време на удар-сушење за да се даде во согласност, професионална одделение стил резултати во секое време.Дршката е текстура и не се лизга за да се обезбеди солидна контрола.

Главните својства