.

Шминка Четка Носителот На Организаторот, 3 Слот Јасно Големи Брановидна Акрилик Пенкало, Молив Држачот За Маса Организатор, Голем Капацитет Козметички Четки Склад?

Шминка Четка Носителот На Организаторот, 3 Слот Јасно Големи Брановидна Акрилик Пенкало, Молив Држачот За Маса

DEN 232.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 5.5х5.4x4.64 инчи(14x13.8x11.8cm); Боја : Јасно.Материјал : Трајни јасно акрилик.МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : Овој Десктоп складирање не само што не е совршен за чување на вашиот десктоп канцелариски како молив, ножици, врзивно клипови и многу други канцелариски материјали, но, исто така, одлично за складирање на вашите шминка четки, ноктите полирање, Течни Фондацијата, кармини, око облоги и други мали лични предмети; можете да се стави било која друга дневни потреби на Десктоп складирање.Дизајн : Има 3 слотови за да ви помогне да се класифицираат вашиот козметички четки, Одлична за сортирање многу различен тип на пенкала, моливи, фломастери и сл.Совршен Подарок : Подарок за себе, пријател, сопруга, девојка, студент.

Главните својства

Material:
Acrylic Color