.

Чудовиште Паметен Телефон Автомобил Планината, Одговара на Повеќето паметни телефони (Apple iPhone Серија, Samsung Galaxy Серијата, Google Пиксели Серија, LG и Повеќе) (Цртичка/Windshie

Чудовиште Паметен Телефон Автомобил Планината, Одговара на Повеќето паметни телефони (Apple iPhone Серија, Samsung

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комбинирање на прилагодливи gooseneck и топката главата конектор, вие ќе уживате во мулти-агол, 360-степен ротација за оптимален агол на гледање.Цврстата алуминиумска стеги додадете екстра заштита и трајност, и тие функција меки силиконски костец дека нема да го оштетат вашиот мобилен уред или на телефон случај.Безбеден вашиот паметен телефон на вашиот табла или шофершајбната со овој стилски, рационализација на паметен телефон, за носител со силна вшмукување чаша монтажа — совршени за автомобили, камиони, спортски автомобили, taxies, и rideshare возачи & компатибилен со повеќето паметни телефони, i Phone 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 Mini, i Phone SE 2 Генералот, 11, 11 Про, Про 11 Max, XR, X/XS, XS Max, 6/7/8, 6/7/8+, Галакси S10, S10+, S10e, S9, S8, S7, Забелешка 10, 9, 8, LG G6, Пиксели, HTC.Чудовиште е Пад & механизам за Заклучување ви овозможува лесно да приложите вашиот паметен телефон, без потреба за да се прилагоди на планината — едноставно капка вашиот телефон во планината и пролет-натоварен со оружје ќе автоматско заклучување околу вашиот уред.Чудовиште е Пад & механизам за Заклучување ви овозможува лесно да приложите вашиот паметен телефон, без потреба за да се прилагоди на планината — едноставно капка вашиот телефон во планината и пролет-натоварен со оружје ќе автоматско заклучување околу вашиот уред.Планината е пропустливи систем на заклучување обезбедува силна задржете — лесна инсталација, без потребни алатки.Долго време е познато како светски водечки производител на високо-перформанси кабли кои се поврзете со аудио/видео компоненти за дома, кола, и професионална употреба, Чудовиште продолжува да се доведе на патот и да пронаоѓаат со собирање на слушалки, звучници, моќ решенија, и возило додатоци за монтирање.Останатите карактеристики вклучуваат вшмукување-купот гел подлога за силна одржи кој нема да остави остатоците зад како и отворање на дното зафат што accommodates кабли за полнење на мобилен телефон полнење.На една рака за монтажа на системот ви овозможува да се качи и да ја деактивирате, без преземање на двете раце за исклучување на управувачот — помагајќи ти да се вози безбедно.Безбеден вашиот паметен телефон на вашиот табла или шофершајбната со овој стилски, рационализација на паметен телефон, за носител со силна вшмукување чаша монтажа — совршени за автомобили, камиони, спортски автомобили, taxies, и rideshare возачи.Планината е пропустливи систем на заклучување обезбедува силна задржете — лесна инсталација, без потребни алатки.

Главните својства