.

Дигитален Оптички Аудио Toslink Кабел 15FT, S/PDIF Порта, 24K Злато Позлатен Конектори за домашно Кино, Звук Бар, ТВ, PS4, Xbox, Playstation

Дигитален Оптички Аудио Toslink Кабел 15FT, S/PDIF Порта, 24K Злато Позлатен Конектори за домашно Кино, Звук

DEN 311.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум Оптички Дигитален S/PDIF Toslink Аудио Кабел се поврзува од Blu-Ray, DVD или CD player, и други уреди со Toslink порта на вашиот AC приемник, preamplifier, аудио систем, систем за домашно кино систем, звук бар или ТВ.Компатибилен со стандардот и high-definition уреди со Toslink (S/PDIF, оптички) пристаништа.Совршен за некомпресирани PCM аудио, компресирана 5.1 да 7.1 опкружувачки звук системи, вклучувајќи Dolby Digital Plus DTS-HD Висока Резолуција и LPCM.Лесни ќе искуство на задоволство на професија аудио во вашиот дом.НИКЕЛ ПЛОЧА БАКАР ШКОЛКА Направени од Никел позлатен бакар школка, да се Обезбеди Сигнал не биде Вознемируван. Потешко, Не се Оштетени Лесно. Мазна површина, не груб, стилски и великодушни.

Главните својства