.

Заварување Картони - 11 Мерач Лесна Челик - 2 од 4 Инчи (2X4) - Multipacks - произведено во САД - Заварување Пракса и Обука за МИГ, TIG, Стап, Лак, Гас и Лемење (6 Парчиња)

Заварување Картони - 11 Мерач Лесна Челик - 2 од 4 Инчи (2X4) - Multipacks - произведено во САД - Заварување

DEN 504.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум Ласерски Сече Заварување Сини Картони.Димензии : 2 Инчи од 4 Инчи од 11 Колосек.Материјал : P&О Топло Валани Челик.Пакетот Содржи 6 Купони.Произведено во САД со САД Челик.Премиум Ласерски Сече Заварување Сини Картони.Димензии : 2 Инчи од 4 Инчи од 11 Колосек.Материјал : P&О Топло Валани Челик. 6 Pack. 12 Пакет. 24 Пакет - Најдобра Вредност!.Ласерски Сече во САД со САД Челик,..Бидејќи тоа е Важно.Димензии : 2 Инчи од 4 Инчи од 1/8 Инчи.Димензии : 2 Инчи од 4 Инчи од 1/8 Инчи.Димензии : 2 Инчи од 4 Инчи од 1/8 Инчи.

Главните својства