.

Ginsburg Рут Bader Patch - не Можете Да ги Запишува Вистината, Без Рут - Везени Железо-На/Шие-Во Patch - 2.6 x 3.25

Ginsburg Рут Bader Patch - не Можете Да ги Запишува Вистината, Без Рут - Везени Железо-На/Шие-Во Patch - 2.6

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ЗАКРПИ - Направени на Здрав Материјал и Силно Лепило Материјал кој може да Трае со Години.ОФИЦИЈАЛЕН УМЕТНИК на СОЗДАНИЕТО - Тоа се одликува со Официјално Везови Уметност Дизајн на Анимирана GINSBURG РУТ BADER "Вие не Може да се Запишува ВИСТИНАТА, Без РУТ" Печ,.ГОЛЕМА ОРКЕСТАРОТ ДОДАТОК - Прекрасно за Фармерки, Јакни, Ранци, Вест, Капи или Панталони.Користете го за да Поправка истрошени Облека и да се Донесе на Живот,.СОВРШЕН ДОДАТОК НА ВАШАТА ЛИЧНА КОЛЕКЦИЈА - Уникатен Објект за Собирачи на Необичен Декоративни Комбинација Дизајни,.НАЈДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА - Идеална Присутни или Сувенир на Другите Applique Фанови и Ентузијасти за Секоја Прилика.Големина - 2.6" x 3.25".Оригиналниот Познатиот Закрпи & Appliques, Ова GINSBURG РУТ BADER "Вие не Може да се Запишува ВИСТИНАТА, Без РУТ" Везени Шие-во Patch имаат Уникатни и Новина Дизајни кои се Најдобри Прилог на вашата Колекција.Ги красат или Поправка на вашиот Облека со ова се Држи на Железо или на Далноводи.Одлично за Фармерки, Блузи, Вреќи, Јакни или било Облека.Носат овој Patch која е Направена од Премиум Квалитет на Ткаенина и Здрав Лепило Материјали.На Стока Дизајниран и Произведен во САД.Големина - 2.6" x 3.25".

Главните својства