.

ARTSHOWING Европска Модерна Среден Век Бања Крпи крупните за Мажите, Микрофибер Крпи Преголеми за Тело, Брзо Брзо се суши Плажа, Базен, Спа, Плива и за Домашна Употреба 27x5

ARTSHOWING Европска Модерна Среден Век Бања Крпи крупните за Мажите, Микрофибер Крпи Преголеми за Тело, Брзо

DEN 489.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Микрофибер. 【ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ】 : Одвиваат големина е 27" x 55" .На микрофибер материјал е еко-пријателски, нема да избледи и нема посебен мирис кој е одличен отколку нормално крпа материјал.Тоа има посебни карактеристики– брз сува, супер абсорбента, песок слободни.Сува брзо. 【ЛЕСЕН И СУПЕР МЕКИ】 : Нема потреба да се грижите за вашата торба мерење премногу кога сте на патување со нашите микрофибер крпи,оваа плажа крпа има само околу 0.35 КГ.Мека како бебешко на кожата, тоа е совршен за да го користите додека вежбате, пливање, капење, кампување, јога или едноставно да се исуши до вашето лице. 【НОВИ РАЗВИЕНА ПЕЧАТЕНИ】 : Една страна печатени microfibre крпа е здрава мазна и свиленкаста против вашето тело во нашата специјална технологија на печатење.Тоа е неверојатна придружник кога ќе ја за дома или за надворешна употреба.надворешна употреба. 【СУПЕР АБСОРБЕНТА, БРЗО СУВА И КОМПАКТЕН】 : Нашата плажа крпа не е ист како памук, тоа е помеко, потенка и посилна од памук или тери крпа квалитет.Брзо Брзо сушење – 3 пати побрзо од памук. 【ПЕСОК СЛОБОДНИ И СТИЛСКИ】 : Песок не држи и тоа е лесно се чисти.Тоа е лесно да се издвоите од толпата.Тоа е навистина исклучителна плажа и патување крпа и совршен подарок идеја за вашите пријатели,љубовник и семејството.Тип : Бања Пешкир/Плажа Крпа/Брз Сува Патување Крпа, Големина : 27.5 X 15.7 Инчи Крупните Материјал : Микрофибер Употреба : Салата & Бања & Кујна & Travel & Beach & Spa & Водење Забелешки : 1.Поради Разликата Во Екранот И Осветлувањето На Светлината, Бојата На Производот Може Да Биде Малку Поинаков Од Сликата, Посебно Предмет На Материјалот Предмет 2.Затоа Производот Треба Да Биде Изменета И Се Сече Во Процесот На Производство, Ве Молиме Овозможи Мало Прирачник За Мерење На Отстапување За Податоци .Ние Посветена На 100% Задоволството На Нашите Клиенти.Ако Најдете Било Каков Проблем Со Производот,Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Стигне До Нас.Ние Ќе ги Исполни Вашето Барање, Веднаш ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – Тоа е машина за миење безбедно и нема апсолутно никаков ризик на боја крварење.На микрофибер мека ткаенина е 100% полиестер.За одржување на флексибилен облик и мекоста на крпа, се препорачува за перење пред првата употреба.

Главните својства