.

Убавината Лист Маска, 10 Компјутери 18080cm Не-Плетени Расположливиот Водоотпорен чаршаф Масажа Убавина Капак (Розева)

Убавината Лист Маска, 10 Компјутери 18080cm Не-Плетени Расположливиот Водоотпорен чаршаф Масажа Убавина Капак

DEN 292.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изработени од не-плетени расположливиот материјал, тоа е погодно со економска цена.Тоа има cottony се чувствуваат и многу мека да се посвети прекрасен одмор.Тоа е водоотпорен, масло отпорни, хигиенски и обезбедува добра breathability.Постојат 3 бои за избор да ги задоволи вашите различни потреби и одговара на кревет или на маса лесно.Дизајн за употреба со масажа стил маси, кревети во болници или салон за убавина и така натаму, и тоа исто така може да се користат дома или на патување.Опис : за Еднократна употреба не-плетени чаршаф е еден од најпопуларните предмети кои се применуваат во салон за убавина или болници.Тоа е многу погодно за луѓе да лежат на hygienically, и секое лице може да поседува нов лист во економска цена.Нашите расположливиот чаршаф е мека и водоотпорен, со кој ќе се обезбеди добар breathability и се посвети на прекрасен релаксација за вас.Спецификација : Материјал : Не-плетени Боја : Бела/Розова/Сина(optional) Type : за Еднократна употреба Кревет Табела Покрие Големина(L x W) : 180 x 80см / 70.86" * 31.49" Тежина : 169-207g/торба Количина : 10pcs/торба за Костум за : Болнички Кревет, Убавина Кревет и така натаму Пакет се Вклучени : 10 x Расположливиот Не-плетени Кревет Табела Покрие Забелешка : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3.Ве молиме овозможи 2-5cm грешка поради рака мерење.

Главните својства