.

Влакна-Метал WFG Заварување Филе Gage Поставите 1/8-1

Влакна-Метал WFG Заварување Филе Gage Поставите 1/8-1

DEN 696.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ножеви стожерот за лесно мерење на единаесет повеќето специфични филе димензии.Се носат во џеб.Гравирани постепено стандард и метрички еквиваленти.Се вклопува во 4 1/2" x 2" случај.Мерки конкавни или конвексни шевовите.Ножеви стожерот за лесно мерење на единаесет повеќето специфични филе димензии.Се носат во џеб.Гравирани постепено стандард и метрички еквиваленти.Се вклопува во 4 1/2 инчи x 2 инчен случај.Мерки конкавни или Конвексни шевовите.Нерѓосувачки челични ножеви.

Главните својства