.

Заврши Трактор FF2002 Гориво Филтер Компатибилен со/Замена за Terex Valtra Volvo

Заврши Трактор FF2002 Гориво Филтер Компатибилен со/Замена за Terex Valtra Volvo

DEN 322.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Гориво Filter Baldwin Bobcat - 313 Skid Steer, 442 Багер, 533 Skid Steer, 543 Skid Steer, 600 Skid Steer, 610 Skid Steer, 611 Skid Steer, 612 Skid Steer, 621 Skid Steer, 631 Skid Steer, 721 Skid Steer, 731 Skid Steer, F2 L410 Инжинерство, F2 L411 Eng Case/Меѓународни Harvester - 360 Trencher, 385, 484, 485, 495, 584 Indust/Const, 684, 685, 784, 785, 885, Хидро 84 Caterpillar - AP200 Асфалт Paver Deutz - A1 L410 Дизел Мотор, A2 L410 Дизел Мотор, A2 L911 Дизел Мотор, A2 L912 Дизел Мотор, BF4 L1011 Дизел Engi, BF4 M1010 Дизел Engi, BF4 M1010 C Дизел Инжинерство, BF4 M1011 Дизел Engi, BF4 M1012 Дизел Engi, BF4 M1013 Дизел Engi, BF6 M1012 Дизел Engi, D3006, D3607, D3607 A, F1 L210 Дизел Мотор, F1 L410 Дизел Мотор, F1 L411 Дизел Мотор, F1 L511 Дизел Мотор, F2 L1011 Дизел Engin, F2 L208 Дизел Мотор, F2 L410 Дизел Мотор, F2 L411 Дизел Мотор, F2 L511 Дизел Мотор, F2 L511 D Дизел Engin, F2 L911 Дизел Мотор, F2 L912 Дизел Мотор, F2 M1008 F Дизел Engi, F2 M1011 Дизел Engin, F3 L1011 Дизел Engin, F3 M1008 F Дизел Engi, F3 M1011 Дизел Engin, F4 L1011 Дизел Engin, F4 M1011 Дизел Engin Fendt - 102, 103, 104, 105, 106, 108, 200, 203, 204, 205, 240, 250, 260, 270, Земјоделец 200, Земјоделец 201, Земјоделец 206, Земјоделец 207, Земјоделец 208, Земјоделец 209, Земјоделец 240, Земјоделец 250, Земјоделец 260, Земјоделец 275, Земјоделец 280 Fleetguard Ford/New Holland JCB - 406 Loader Landini - Алпинист 65, Алпинист 85, Multitrac 65, Multitrac 85 Liebherr - A308 Багер, A310 B Багер, A312 Багер, L504 Loader, L506 Loader, L508 Loader, R308 Багер, R310 B Багер, R312 Excavator Massey Фергусон Terex - HR12 Багер, HR14 Багер, HR16 Багер, HR32 Crawler Valtra-Valmet - 3400 C, 3400 F, 3400 VVolvo - L20 B Loader, L25 B Loader, L30 B Loader, L32 B Loader, L35 B Loader, L40 B Loader, L45 B Loader, ZL502 C Loader Wix DBЕлектрични е вашиот одат-на извор за квалитет на електричните делови за возила од секој облик и големина – од мотоцикли и atv настана за автомобили, камиони и чамци.100% Нов гориво филтер ги исполнува ОЕМ квалитет за Трактори и фарма опрема. 1-Година покрива текот на одгледувањето и бербата на грозјето сезони.Фабрика директни Цените испорачува чесен вредност за хард-заработени пари.Спецификации : опис : на гориво филтер.Извор на енергија тип : електрични.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Се наоѓа во Kingsport, Тенеси, луѓето на ДБ Електрични направи тоа нивната цел е да ја добиете вашата возило се врати на патот, поле, патека или вода.Тие се голема гордост во обезбедување на врвен квалитет на производи за кои ќе се задржи се движи напред.

Главните својства