.

OBMMIRAO Јасно Акрилик Опфатени Шминка Држач, Четка за Суетата со Dustproof Капак,шминка четка за складирање организатор со Dustproof Капак,Бисери Монистра, за Бања Спалната со?

OBMMIRAO Јасно Акрилик Опфатени Шминка Држач, Четка за Суетата со Dustproof Капак,шминка четка за складирање

DEN 695.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】 3 поделени четка носители на сите во еден случај; 8.5*3.6*8.5 ИНЧ. 【DUSTPROOF】Заштити вашите четки од прашина ; ги задржиме чиста. 【МАТЕРИЈАЛ】 Премиум Акрил, Висок квалитет акрилик; доволно Јасна. 【БИСЕРИ】Опремени со 2 пакети, вкупен број од околу 2600/ 8мм бисери да се направи вашиот четка да застане исправен и уреден. 【По Продажба на Гаранција】 : Ние нудиме 30-дневниот Гаранција за Парите Назад.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Вашето задоволство е наша извршување.Она Што Ќе Добиете? -1 Шминка четка носител (8.5*3.6*8.5 ИНЧИ) -2 Ќеси (вкупно од околу 2600/ 8мм розова бисери) - гумени нозе (ве Молиме Имајте на ум : Не Вклучува шминка четка) (ве Молиме Забелешка : Ова е рачно изработени објект, Можеби мириса на лепак, ве молиме да се стави тоа во грациозен место за неколку дена пред употреба) 【Монтажа Тип】 Слободни Стои 【Состојба】 100% сосема нов 【Инсталација Метод】 Без инсталација потребни 【Совршен Подарок】 Тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели, ќерка, пријателка, сопруга, мајка на Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, родендени, Годишници и многу други празници.

Главните својства