.

WYYZH МИЛЕНИЧЕ Анти Сино Светло Екран Заштитник ТВ Екранот Штитници за Намалување на Зрачење Анти-Отпечатоци Нафта Дамка Анти-Отсјај Филм Спречи Myopia (Боја : HD Верзија,

WYYZH МИЛЕНИЧЕ Анти Сино Светло Екран Заштитник ТВ Екранот Штитници за Намалување на Зрачење Анти-Отпечатоци

DEN 4605.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ Анти-Отсјај Екран Заштитник : Висока дефиниција, се врати на визуелен ефект, на визуелната слика е светло жолта, а вие не ќе се чувствувате уморни кога гледа за долго време. ★ ТВ екран заштитен филм : поделена на high-definition верзија и мат верзија, разликата е во тоа што мат верзија е анти-отсјај и анти-рефлективен и high-definition верзија е само анти-сина. ★ Анти-сина светлина екран заштитен филм : се филтрираат сино светло и да ги елиминираат око притисок; преку професионални SGS тест, нашата заштитна фолија може да се филтрираат повеќето штетни сина светлина; се грижи за семејството и детските очи за да се спречи myopia. ★ Елегантна и Убава : Напредна заштита на дизајнот да се задржи стилски изглед на ТВ. ★ Анти-нула Слој : Анти-нула слој на екранот заштитник, пет материјал може да се заштити во ЖИВО од деца и домашни миленици, и ќе не остават отпечатоци од прсти и масло.БРЕНД : WYYZHAnti Сјајот Екран Заштитник За ТВ / Сино Светло Екран Protector Product материјал : три-слој PETProduct класификација : HD верзија/мат верзија★ Производ функција : Мат верзија : анти-отсјај, анти-сина светлина, анти-рефлективен, анти-ултравиолетови, анти-зрачење, анти-нула, анти-myopia HD верзија : анти-сина светлина, анти-ултравиолетови, анти-зрачење, анти-нула, анти-myopia★ Потсетување : Ако треба анти-отсјај ефект, ве молиме, изберете ја мат верзија★ Лесно да се Инсталира : неколку минути без алатки.Само ја отвори пакетот и инсталирате нов ТВ екран заштитник на lcd ТВ★ Погодни за Сите : Погоден за nearsighted луѓе, ученици, малку девојки, канцеларијата на работниците, социјалните медиуми зависници, онлајн гејмери, мода љубовници, etc Suitable за : 27-75 инчен ТВ (уредувачки)★ Главната Функција 1. Анти-scratch2. Лесно да се чисти и durable3. Високо ниво на транспарентност, врати бојата authenticity4. Автоматско адсорпција без bubbles Package Вклучува : екран заштитник x 1 Cleaning комплет x 1★ Забелешки : 1. Ве молиме мерка на екранот пред купување, мерење на внатрешниот екран без граница.2. Постојат два слоја на транспарентен филм во средината на ТВ заштитна фолија.Запомнете да откине на внатрешниот слој.Отстрани надворешниот слој по ТВ филм е целосно да се вметнат на екранот★ Опис : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил прво, ние дефинитивно ќе ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.

Главните својства