.

1 СС Цитрус заменливите патрони за уредите за 3 Philips Norelco SmartClean касети

1 СС Цитрус заменливите патрони за уредите за 3 Philips Norelco SmartClean касети

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачувајте до 70% во споредба со Smart Clean намали пластични отпадоци!.Чисти и подмачкува жилет автоматски значи чистење почесто за подобро shaves сега е достапен!.Дизајниран за да помине на мала количина на лубриканти за вашата кожа, за неспокојот бричење!.Микс пакет на концентрира во 16 мл/500 ml шише полн со вода.БЕСПЛАТНИ шише вклучени. (*Меѓународни клиенти треба да се користи добро исчистени млеко, сок, вода или други пластични шишиња.Шише не се вклучени бидејќи цената на превозот е запретителен.).Инструкции за употреба предвидено во 10 јазици!Англиски, Español, Français, Português, Германски, Италијански, Руски, Арапски, Поедноставен Кинески, Хебрејски Јазик.Ќе добие 1 пакет на концентрира дека ќе се направи 3 замена заменливите патрони за уредите за сите Philips® Norelco® Smart Clean касети.Хлапак Shebang™ подобрување на сите природни формула.Тоа е огромен пари saver!Зошто е Хлапак Shebang™ најдобар хлапак чистење на пазарот?Ние сме експерти во авто-чистење бричење системи.Соработувавме со хемичари на водечкиот приватен етикета производи за чистење производителот да креира напредни универзална хлапак средства за чистење.Инструкции за употреба предвидено во 10 јазици!Англиски, Español, Français, Português, Германски, Италијански, руски, арапски, Поедноставен Кинески, Hebrew Your задоволство е БЕЗУСЛОВНО ЗАГАРАНТИРАНО!*** Кертриџ не се вклучени. ***Тоа е магијата на нашата формула и тоа е голем пари saver!Работи со сите Smart Чисти систем вклучувајќи ги оние кои ги користат JC302, JC302/52 и други касети.Во потрага за почисто за различни бричење систем?Се направи барање за : - Хлапак Shebang™ за Panasonic ES-4 L03 или WES-4 L03 се концентрира - Хлапак Shebang™ за Браун се Исчисти & се Обнови®- Хлапак Shebang™ за Ремингтон® Powerclean - Хлапак Shebang™ за Philips Norelco Џет Clean QUESTIONS ИЛИ ПРАШАЊА?НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ.Ве молиме контактирајте со нас со користење на поставам Прашање копче по кликнување на Organek Живеат погоре.Сите брендови, марки, и регистрирани трговски марки и марки се сопственост на нивните соодветни компании.

Главните својства