.

Кливленд Чешми 40002 Бања Тапа Еден Лост Се Справи Со Замена Керамички Кертриџ

Кливленд Чешми 40002 Бања Тапа Еден Лост Се Справи Со Замена Керамички Кертриџ

DEN 517.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој објект е КП 40002 КЕРАМИЧКИ ДИСК КЕРТРИЏ.Целта на употреба за Молк Тела, Кујна Чешми и Додатоци.Овој производ е произведен во КИНА.Се користи во сите еден справи со купатило и кујна чешми.Издржливи, Висок Квалитет На Изградба. 35 mm, Bagged.Опис на производот Како бренд посветен да им служи на потребите на мулти-семејството пазарот, CFG (Кливленд Тапа Група) обезбедува вистинска вредност во кујна и бања чешми, showerheads и во ѕид вентили, со силна основа во дизајнот, дистрибуција и сервиси.Од Производителот Како бренд посветен да им служи на потребите на мулти-семејството пазарот, CFG (Кливленд Тапа Група) обезбедува вистинска вредност во кујна и бања чешми, showerheads и во ѕид вентили, со силна основа во дизајнот, дистрибуција и сервиси.

Главните својства