.

[3+3] EGV 3 Pack Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 13 Мини 5.4-инчен [Премиум Калено Стакло] со 3 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Балон за Слободни [Лесна Инста

[3+3] EGV 3 Pack Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 13 Мини 5.4-инчен [Премиум Калено Стакло] со 3 Пакет

DEN 1308.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Компатибилност] ќе добие 3 pack калено стакло екран заштитници и 3 пакет на камерата леќи на камерата заштитници компатибилен со i Phone 13 Мини 5 G (2021 5.4 инчен) кој може да се изгради целокупната заштита за вашиот i Phone 13 Мини телефон. [9 H Цврстина Камера & Екран Заштитник] Користење 9 H цврстина Зајакнување дека беше токму конструиран за влијанието & нула заштита.Ефикасно да се заштити вашиот i Phone 13 Мини телефон екранот на камерата леќи на камерата па од нула и дневната штета. [HD Јасност Фото Пиксели] Додадете блиц на камерата круг, со користење на зголемени "пренос" фузија технологија, намалување на изложеноста.Дури и ако флеш е вклучена во текот на ноќта, тоа може да се задржи оригиналната квалитетот на фотографиите и видео записите на i Phone 13 Мини. [Случај Пријателски Дизајн] 2.5 D Лак на заоблени екран работ со екстра простор е оставен околу границите за случајот да заврши околу рабовите на i Phone 13 Мини без мешање со Екран Заштитник & Леќа Заштитник, компатибилен со повеќето случаи. [Онлајн Инсталација Видео] Обезбеди Онлајн Видео.На екранот заштитник автоматски ќе ја прикачите на екранот совршено со Лесна Инсталација послужавник. ❗Постои еден екран заштитник на инсталацијата лента, другите две се спакувани одделно.

Главните својства