.

MagnoliaMax lip Balm

MagnoliaMax lip Balm

DEN 229.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

хидратантен.смирувачки.навлажнувачки.лечи суви испукани усни.органски.Уморни од усна balms дека оставете ги вашите усни само како сува како порано сте го користеле?Колку често ќе се применуваат lip balm дневно? 5 пати? 10 пати?повеќе од тоа?Magnolia е хидратантен формула е еднаш на ден усна крем направен од Сончогледово Масло и Мароко Argan Масло кои траат во текот на целиот ден без waxy се чувствуваат или се изгради.Magnolia е во текот на целиот ден lip balm, Magnolia Max е Ултра Навлажнувачки Совршен за сува, осетлива, или нормална кожа Поправки суви испукани усни, Помага да се спречат треска блистер, ладно болно, како и временските помодрени усни кога се користи како дневен средството за смекнување на косата.Може да се користи со glosses или усна стапчиња.

Главните својства