.

Памук Бања Крпи, Луксузни 6 Парче Сет - 2 Бања Крпи, 2 Рачни Крпи и 2 Washcloths. Абсорбента Брзо-Сува Текстура Крпи. Grayson Колекција (6 Парче Сет, Пастел, Сина)

Памук Бања Крпи, Луксузни 6 Парче Сет - 2 Бања Крпи, 2 Рачни Крпи и 2 Washcloths. Абсорбента Брзо-Сува

DEN 1079.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.ПРИФАТЛИВА ПАКЕТ : 6-pack сет на кадифен крпи со класичен и едноставен пике граница и пациентот детална шема. 2 Бања Крпи (30 инчен x 52 инчен), 2 Рачни Крпи (16 инчен x 28 инчи), и 2 Washcloths (13 инчен x 13 инчи).БРЗ-СУВА, ТЕКСТУРА, РЕШЕТКИ ВАФЛИ ТКААТ : Нашата Grayson крпи се дизајнирани да ги апсорбира повеќе течност отколку обичните крпи, и тие сува брзо и целосно.СУПЕР МЕКИ : Овие памук бања крпи се чувствуваат супер меки против вашата кожа.Плус, тие додадете чист и модерен изглед на вашата бања.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат и долготрајни.Откако се мијат, овие крпи пената право се врати.OEKO-TEX Стандард 100 заверена слободни од штетни хемикалии. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : задоволството на Клиентите е од суштинско значење за нас.Ние сме убедени ќе ви се допаднат нашите производи, но ако не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, нашата служба за корисници тим, ќе работиме со вас за да го направи тоа право!.Големина : 6 Парче Сет | Боја : Пастел, Сина.

Главните својства