.

Уникатен Бебе Девојки Појавување на Мама и Мене Smores Шорцеви Поставите Облека

Уникатен Бебе Девојки Појавување на Мама и Мене Smores Шорцеви Поставите Облека

DEN 551.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

95% Памук, 5% Spandex.Машина За Миење.ТИМОВИ СЕ ПРОДАВААТ ОДДЕЛНО.ВЕ МОЛИМЕ ДОДАДЕТЕ ДВЕ ГОЛЕМИНИ ВО КОШНИЧКАТА ЗА ДВАТА ТИМОВИ.ВОЗРАСНИ ГОЛЕМИНИ СМ,MD,LRG.ИТН.ДЕТЕ ДИМЕНЗИИ СЕ СПОРЕД ВОЗРАСТА.СТИЛОТ [S'MORES] Тоа е секогаш s'more се забавуваат кога целото семејство е заедно!Најдете нешто за секој член на семејството во оваа вкусна дизајн.Ова забавно нова печати карактеристики за сите s'more essentials - греам крекери, чоколадо и се разбира топло стопи marshmallows.Совршен за во секое време сте јадење s'mores или сонувам за нив!.ЕГИПЕТСКИОТ ПРОИЗВЕДЕНИ : Египет одржува својата репутација за висок квалитет на текстил и облека производство од античките времиња; и тоа е токму она што се бара во нашиот процесот на производство.95% висок квалитет на Египетски памук и 5 % еластичен lycra ткаенина е СУПЕР меки и удобни.Премиум боја е да се осигурате дека вашиот облека нема да исчезнат или да ја стартувате.ОНА што ДЕЦАТА САКААТ : Забава Отпечатоци & Сезонски Теми потопи нашите деца во магијата на сезоната.Малку стил оди долг пат за да се добијат деца возбудени за носење нивната облека!.УНИКАТЕН БЕБЕ : Commited на квалитетот и на ваше задоволство, УБ има облека за секој празник!.Големина на : Medium | Боја : Smores Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните својства