.

Земјата N Чиста Frankincense Етерично Масло | Boswellia Serrata | 3.4 Fl. Оз (100 Ml) | Чиста Undiluted Природни Ароматерапијата Терапевтски Одделение | за Лице Крем за Нега на Кожата на Телото

Земјата N Чиста Frankincense Етерично Масло | Boswellia Serrata | 3.4 Fl. Оз (100 Ml) | Чиста Undiluted

DEN 1843.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

✔️ ЛЕКУВАЊЕ СО животната СРЕДИНА – Земјата N Чиста целата палета на производи е направен од handpicked суровини.Тоа е одлична состојка за акни, крем, рака лосион, козметички производи за коса, крем и други нега на кожата производи.Може да се користи со било етерично Масло.Тоа е одлична состојка за акни, крем, рака лосион, козметички производи за коса, крем и други нега на кожата производи.Ова е совршен за DIY козметички производи, како што е Hexane слободни, Parabens бесплатно, без синтетички мириси и вештачки соединенија кои уништување на животната средина.Тоа го намалува навреденост и акни.Прават косата лек масло користење Frankincense Етерични Масла за раст на косата и другите козметички производи.Направете ја вашата сопствена убавина и благосостојба на производи со Frankincense Етерични Масла и други високо квалитетни состојки од Земјата N Чиста.✔️ МИРНА, НЕГУВАМЕ, И да ја ПОДДРЖАТ Нашата Frankincense Етерично Масло е со висока содржина на Витамини.Може да се користи со било етерично Масло.Станува лесно се апсорбира во кожата и може да се даде дека се апсорбира сјај и блесок. ✔️ Нега на кожата СО FRANKINCENSE ЕТЕРИЧНО МАСЛО - Направени со чиста и undiluted Frankincense Етерично Масло.Frankincense Етерично Масло, исто така лесно се добива ангажиран од страна на косата, за неспокојот и glossier изглед.Помогне да се лекува природата, како и на вашето тело со Земјата N Чиста. ✔️ ПОЧИСТА И ПОДОБАР КВАЛИТЕТ - Земјата N Чиста Frankincense Етерично Масло е физички рафинирани користење на маслиново зелена опрема и има светла боја и е речиси без мирис.Ако не сте целосно задоволни со нашата Frankincense Етерични Масла, ве молиме контактирајте со нас за подобра резолуција.Ако не сте целосно задоволни со нашата Frankincense Етерични Масла, ве молиме контактирајте со нас за подобра резолуција.Помогне да се лекува природата, како и на вашето тело со Земјата N Чиста.Откријте рецепти да создадат рачно изработени сапун, крем, Frankincense Етерично Масло лицето измијте го, и други loveliness производи.

Главните својства