.

12 Парчиња Електрични Хлапак Жилет Clipper Чистење Со Четка Хлапак Најлон Влакната Електрични Жилет Duster Почиста Четка, 3 Големини

12 Парчиња Електрични Хлапак Жилет Clipper Чистење Со Четка Хлапак Најлон Влакната Електрични Жилет Duster Почиста

DEN 143.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

3 Различни стилови : овие четки се наменети за чистење брада тример и електрични хлапак, 3 различни големини на располагање за детално чистење, можете да изберете различни големини според различни ситуации.Квалитет на материјалот : направен од PP материјал, хлапак чистење со четка е здрав и не-пролевање со добра цврстина, четка рачка е дизајниран со не се лизга честички за да се овозможи удобен зафат.Мулти-функционални : хлапак четки не само за чистење жилет, но исто така и за многу апарати за домаќинство, фризерски и косата алатка за боење, тастатура, итн.Разумен дизајн : функционална опашка нож дизајн е лесен за чистење празнини и мртов агол прашина, и тенок и лесен четка рачка не заземаат простор.Лесно да се носат : лесни и не се лизга на зафат за лесно контрола, што може да се стави на електрична хлапак четка во вашата торба за туристички или бизнис употреба. 12 Парчиња електрични хлапак жилет за чистење со четки најлон влакната жилет почиста четка, 3 големини Не-пролевање и удобно да се одржи : "Со парична казна изработка, на хлапак чистење со четка не е лесно да се фрли.И долга рачка исто така го прави лесно да се одржи и да се постигне мртов агол за длабоко чистење.Разноврсна почиста четка : 3 Големини на хлапак четки ви помогнат да се исчисти брада тример, електрични хлапак, апарати за домаќинство, косата алатка за боење, па дури и компјутерски додатоци, да се ослободиме од прашина и нечистотија од детали.За двата дома и патување употреба : Кој светлина тело и соодветна големина, овие тастатура четки се погодни за двете дома и патување употреба, ви донесе почист и tidier средина.Карактеристики : Материјал : најлон и PP Size : 4.3 x 0.6 инчен/ 3.3 x 0.6 инчен/ 4.3 x 1 инчен Боја : црна Пакет вклучува : 4 x Чистење со четки (4.3 x 0.6 инчи) 4 x Чистење со четки (3.3 x 0.6 инчи) 4 x Чистење со четки (4.3 x 1 инч).

Главните својства