.

ELLDOO Стакло Огледува Шминка Четка Носителот Пен Чаша Носителот Молив Држачот за Канцеларија Биро, Злато Козметички Четка Око Облоги за Складирање Носителот Салон С

ELLDOO Стакло Огледува Шминка Четка Носителот Пен Чаша Носителот Молив Држачот за Канцеларија Биро, Злато Козметички

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензија (Dxšxv) : 8.8"x 2.8"x4.5" Златен Метал ве Молиме чистење на стакло за носител со мека крпа; Ова го прави 1-2 см разлики поради прирачник за мерење; Поради разликата во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од слики.

Главните својства