.

Автентични Хотел и Спа Omni турски Памук Тери Сет од 2 Млеко Браун Бања Крпи со Бела Скрипта Monogrammed Почетна Б

Автентични Хотел и Спа Omni турски Памук Тери Сет од 2 Млеко Браун Бања Крпи со Бела Скрипта Monogrammed Почетна

DEN 1884.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сет вклучува 2 бања крпи.Мек, дебел и многу абсорбента.Долготрајни крпи дизајниран за тешки употреба.Донесе на спа искуство до вашиот дом, со овој monogrammed бујна бања пешкир сет.Направени од турски памук, овие млеко браун крпи се добие помек со секоја употреба да се обезбеди елегантен, персоналните искуство за годините што доаѓаат.Детали : Сет вклучува 2 бања towels Soft, дебела и многу absorbent Long-трајни крпи дизајниран за тешки use Become помек со секој wash Will не пилула или shed Latte браун солидна тери со везени бела скрипта првичните на вашиот choice100-проценти турски cotton Machine washable Made во Turkey Bath крпа мерки 27 инчи, широк x 54 инчи долго.

Главните својства