.

Мобилен Телефон За Држачот На Паричник - Колорадо Биволите

Мобилен Телефон За Држачот На Паричник - Колорадо Биволите

DEN 1528.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комбинираат својата чанта, паричник и телефонот со овој мобилен телефон за држачот!На velour кожа материјал е мек на допир и нејзината издржливост ќе го направи тоа трае со години да дојде.Лепило телефон wallet (паричник) може да се одржи до 3 id е, дебитни картички или кредитни картички.Едноставно се држи на паричникот за да задната страна на телефонот и да ги преземат вашето важно картички со вас каде и да одите!.

Главните својства