.

PBOHUZ Веслање Машина Аеробик Кондиција Опрема Затворен Rower Седиште Ред за Дома Салата Кардио Спортски Црна

PBOHUZ Веслање Машина Аеробик Кондиција Опрема Затворен Rower Седиште Ред за Дома Салата Кардио Спортски Црна

DEN 9312.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со LCD панел дисплеи, може да се покаже времето, брои, калории, вкупно бројат и повеќе, лесно да ја видите.Оваа веслање машина може да ви даде вкупно тренингот таргетирање на грбот, рамената, грбот, abs, колковите и бутовите, е одлична опрема на секој дом салата.Со 12 ниво прилагодливи отпор и 3 позиција приспособување на висина на дршката за за разни тренингот нивоа.Можете да изберете функција за скенирање за да се движите низ сите функции за време на вашиот тренингот.Сосема поместена место и не се лизга на зафат handlebars за оптимално удобно да вежбате.Функција : 1. Направен од метална рамка за дополнителна сила и стабилност, максимална товарот е 120 KGS.Спецификација : Conditon : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Веслање Машина Материјал : Челични Цевки Боја : Како на Слики Прикажани на Максимално Оптоварување : 120 KGS Големина : Прибл. 142 x 37.5 x 14cm/55.9 x 14.8 x 5.5 во Слајд Удар : Прибл. 67cm/26.4 во Функција : Симулираат Вода Пловењето Батерија : На Метар Потреби 1pc АА Батерија (Не се Вклучени) Пакет Листа : 1 x Веслање Machine1 x Manual1 x Додаток Пакет.

Главните својства