.

Amycute Микробранова Компир Торба, за Обновливи Перат Печење Торба, Брз Компир се Пече 3 еез(8.3 X 10.2 Инчи)

Amycute Микробранова Компир Торба, за Обновливи Перат Печење Торба, Брз Компир се Пече 3 еез(8.3 X 10.2 Инчи)

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брзо готвење : Во само 4-5 минути, микробранова печка може да се готви компири како вкусни како што се во рерна.Лесно готвење за секое семејство.Предмет : Овие корисна микробранова кеси не само што може да се пече компири но, исто така, пченка, ден леб, tortillas и повеќе.Материјал : Секој од нашите микробранова компир готвење торба е направен од висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, што е не-токсични, еколошки и невкусна.Тие се енергетски ефикасни; тие се рака перат и еднократно.Уникатен Изолација Дизајн : Ова микробранова готвење чантата совршено го спречува губење на влага за време на готвење процес, што ќе ви овозможи да уживате во повеќето вкусна компир.Големина : Овие компир кеси мерка 10.2 x 8.3 инчи, кој ќе се одржи на 4 средни компири во исто време.Готвење пати може да се разликуваат врз основа на микробранова излезна моќ и други фактори.Секоја торба е направен од 100% полиестер влакна текстил, здрава, невкусна, и тие се машина перат и еднократно.Со јамка за бесење лесно складирање.Целосно машина перат.Завртете го кеси внатре кон надвор да се исуши (воздушно сува препорачува). 1.Лизга 1-4 изми компири во кеси и ставете ги во микробранова потоа затворете размавта. 2.Ставете ја во микробранова печка и во 4 минути можете да имате целосно варени компири. 3.Внимателно отстранете Компир торба од микробранова потоа внимателно се отстрани компири. 4.Исечете ги отворите, додадете ги вашите омилени печен компир toppings, и да уживате.

Главните својства