.

TAPTES Автомобил Видиме Планината за Тесла Модел 3/Модел Y 2017-2022,Автомобил Чаша Носителот Телефон Носителот Прилагодливи Gooseneck Одговара за iPhone 13 12 Про Max Повеќето Модел?

TAPTES Автомобил Видиме Планината за Тесла Модел 3/Модел Y 2017-2022,Автомобил Чаша Носителот Телефон Носителот

DEN 623.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашиот мобилен телефон купот на носителот може да се намали овој проблем.TAPTES 2021 ново дизајниран мобилен телефон планината е различен од традиционалните мобилен телефон носители, Тоа го прават Возењето Повеќе Ладилникот и Побезбедно.Тоа не нередот вашиот цртичка,други мобилни носителите на планината се инсталирани на или во близина цртичка, кои се лесно да се загреваат под сонцето.Флексибилни и Прилагодливи Gooseneck : за Разлика од традиционалните тесла мобилен телефон носители,TAPTES за тесла телефон гората без попречување на вашиот поглед, што е повеќе безбеден.На прилагодливи рака е лесно да се движите,што ќе ви овозможи да работат и да пристапите до вашиот телефон полесно и флексибилно.Тоа е добар избор како Божиќ подарок за мажите за жените за него, за неа и за тато.Свртете го ротирачкото база на стрелките на часовникот за да се стегне.Тоа е лесно да се инсталира и совршено се вклопува во купот на носителот.Новиот Дизајн : TAPTES телефон планината е unqiue прилагодена за Тесла модел 3/Y 2018-2022, TAPTES за тесла носителот телефон планината е нов дизајн,повеќе ладилникот.Притиснете го копчето на врвот од телефонот држачот за да го отворите клипови на двете страни.Притиснете го копчето на дното на телефонот држачот за да го отворите пониски клип.Место TAPTES првенство телефон носителот на тесла Modle 3/Y купот на носителот.TAPTES нуди неколку различни типови на додатоци.Универзална Compatibity : гравитацијата телефон планината за Тесла Y/3 држете телефонот сигурно, Тоа одговара на сите smart phones4-7 инчен екран,компатибилен со Телефонот 13 Pro Max/ i Phone 11 Pro/11/X/8,Белешка 20 10/ Галакси S10+/ S9/ S8,итн.Направете останува стабилен и нема да се тресат од страна на страна, откако е вметната во уредот,па не треба да се грижите за телефонот движат кога ќе се вози.Држете го телефонот носителот исправено и да им помогнам на носителот нагоре додека не слушнете "клик".Стабилен и Удобен : телефонот на држачот за монтирање на купот на држачот за моделот 3/Y, имаат копчето нуди брзо ослободување,може да телефон во држачот и протнат рацете на фирмата.TAPTES е една од најпознатите познати брендови кога станува збор за Тесла Резервни Додатоци. 360°на ротација прилагодливи топката ,тоа може да се прилагоди за различни агли како што е потребно , без попречување на линија на погледот,повеќе безбеден и удобен.

Главните својства