.

Ecofriendly Јога Мат

Ecofriendly Јога Мат

DEN 1200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 1 Црно/Виолетова Мат. 0.25 во.дебела.Високо еластична и против пролизгување.Издржливи текстура површината.Лесен. -Нови Eco Wise РОЕ (Polyofine Еластомер) материјал -Еколошки -Латекс, ПВЦ, Phthalates и Хлорид слободно -Текстура додадени за удобност трајни текстура површина -мала тежина, лесно да се чисти -1/4" x 24" x 72" -Виолетова/Црна (дното).

Главните својства